2011 m. rugpjūčio 18 d., ketvirtadienis

mano mylimiausioji pusseserė Julita man kažkada sakė :
- dabar visi stengiasi išsiskirt iš minios. o aš specialiai taip nebedarau.
taigi, ji išsiskiria iš kitų tuo, kad stengiasi neišsiskirt. ne, tai visai ne paradoksalu.

aš pati irgi stengiuosi nebūt tokia kaip visi, bet yra dalykų, kurių nesugebu kontroliuot ir jie kitiems gali pasirodyt labai keisti. pavyzdžiui :

1. aš nenoriu ištekėt. bent jau dabar man taip atrodo. žinau, kad po daug metų man viskas gali atrodyt visai kitaip, bet dabar mano nuomonė būtent tokia. nenoriu apsikeist aukso žiedais (wtf, auksas) su kažkuo, ko vieną rytą suprasiu visai nepažįstanti. meilės noriu kaip ir tikriausiai visiškai visi žmonės, bet nematau prasmės pasirašinėt popierių, prisiekinėt prieš dievą ir panašiai. tai reikalinga tik tiems, kurie ieško saugumo, garantijų ir bijo tą, kuris yra šalia labai lengvai prarast. bet jei norės, tas special someone ir taip išeis. jam tiesiog bus daugiau papildomo užsiknisimo ieškant advokato.


2. aš nenoriu turėt vaikų. manau, kad su metais tai irgi pasikeis, bet kol kas neturiu jokio motiniško instinkto. aaaišku, maži vaikai mieli, kai nerėkia arba miega, bet jie varžo ir priešingai nei susituokus, tu negali tiesiog išsiskirt. vaikai yra visam gyvenimui ir nuo tada, kai iš savęs išstumi mažąjį monstrą, JIS tampa tavo gyvenimu. nežinau ar kada nors būsiu pasiruošus tokiam dideliam žingsniui. esu per didelė egoistė ir noriu gyventi savo gyvenimą.


3. aš nenoriu išmokt vairuot, bent jau ne iš karto, kai man sukaks aštuoniolika, nes visas tas skubėjimas man tikrai ne prie širdies. bijau vien minties apie man suteiktą galią valdyt automobilį. puikiai žinau, kad visiškai neturiu koordinacijos ir galiu pasiklyst net savo gimtajam miestely, kuris užima vidutiniškai tiek vietos, kiek turtingo žmogaus didelis kiemas. be to, mėgstu laužyt daiktus ir sukelt nelaimes bei visaip kitaip sufail'int, todėl nenoriu net įsivaizduot kiek žalos padaryčiau pastatams/nekaltiems piliečiams/sau. man patinka važinėtis traukiniais ir dviračiu, nors turint mašiną viskas yra daug paprasčiau, nes gali keliaut kur nori nuo nieko nepriklausydamas. net jei kažkokiu bodu ir gaučiau vairuotojo teises, nenorėčiau būti viena iš tų, kurie tai sureikšmina, mato būtinybę visur ir visada keliaut vien automobiliu ir blizgina jį iki veidrodžio lygio.


tokia jau aš su savo požiūriu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą