2011 m. balandžio 27 d., trečiadienis

padėkit man rast tą prakeiktąją


negaliu užmigt, sėdžiu ir galvoju kas yra laimė.

visi sako, kad ji slypi tikrai ne turtuose. ne mašinose, rūbuose, aukso grandinėse ar svarovskiais žibančiuose laikrodžiuose. tai kur ji?

nes man laimė ir yra apsivilkt naują suknelę, o kitam tikriausiai nebus nieko geriau negu įsėst į naują žvilgantį ferrari. nors iš asmeninė patirties žinau, kad yra dalykų, kurių niekada niekada nekeisčiau į daiktus ir kurie suteikia daugiau laimės negu bet kas kitas pasauly.

kad ir muzika. be jos aš neįsivaizduoju nė vienos savo dienos. nes nėra nieko nuostabiau negu visu garsu klausytis savo mėgstamiausio track'o ir pamiršt visiškai viską, ypač problemas ar tave kamuojančius rūpesčius. muzika yra geriausias psichologas, su kurio nepasikalbėsi, bet bent jau nusiraminsi.

arba šokoladas ar kakava. nežinau kaip, bet saldumynai sugeba pataisyt nuotaiką. jie neištaiso to, kas tave liūdina, bet bent jau padeda apie tai negalvot ir tikrai pagerina nuotaiką.

be to, laimė yra juokas. būna, kad juokiesi, kai tikrai nesi laimingas ir atrodo, kad gyvenimas užknisa, bet be juoko tiesiog numirtume. ir kokia čia būtų laimė, jei nesugebėtum juoktis.

bet labiausiai meilė yra laimė. meilė, kai tu ją jauti ir tau jaučia tą patį. bent jau aš bandau tikėt, kad taip būna. kad tai nėra kažkas, apie ką mes skaitom ar matom filmuose, bet neegzistuoja realybėj. gal kada nors įsitikinsiu, kad tai tiesa.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą